Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren
Ouderportaal

Het Team




Directie


Rob Lingier (rob.lingier@debasisfluvius.nl)
Directeur (ma, di, wo, do en vr)

Ondersteuning


 Annemiek van der Leer (annemiek.vanderleer@debasisfluvius.nl)
Intern begeleider (ma, di, wo en vr)


Priscilla Vieane (priscilla.vieane@debasisfluvius.nl)
Administratief medewerker (di en vr)


Jaap Meijer (jaap.meijer@debasisfluvius.nl)
Conciërge (ma en do)


Maud Husken (maud.husken@debasisfluvius.nl)
Vakleerkracht gym (ma en wo)

Leerkrachten


Caroline Zwanenburg (caroline.zwanenburg@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 1/2 KAN (ma, di, wo, do en vr)


Claudia van de Ree (claudia.vanderee@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 1/2 KIK (ma, di, wo, do en vr)


Anke van Hout (anke.vanhout@debasisfluvius.nl)
Onderwijsassistente groep 1/2 KAN / 1/2 KIK (ma, di en do)


Marlies de Wijs (marlies.dewijs@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 3 TUL (ma, di en wo)


Martine Roerdink (martine.roerdink@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 3 TUL (wo, do en vr)


Patricia van Kalkeren (patricia.vankalkeren@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 4 MAD (ma, di, wo, do en vr)


Anja Wils (anja.wils@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 5 CAC (di, wo, do en vr)


Marco van den Bovenkamp (marco.vandenbovenkamp
@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 5 CAC / 7 SAT (ma, di, wo en vr)


Viola Houtriet (viola.houtriet@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 5/6 MAR (ma, di en wo)


Esmee Hoffmann (esmee.hoffmann@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 5/6 MAR (ma, di, do en vr)


Rosanne van der Stap (rosanne.vanderstap@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 6 PLA (ma, di en wo)

Hanneke van Veen (hanneke.vanveen@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 7 RAK (ma, di, wo, do en vr)


Erlinga Hoenderboom (erlinga.hoenderboom@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 7 SAT (ma, wo, do en vr)


Madelon Schouten (madelon.schouten@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 8 AST (di, wo, do en vr)


Paul Smolders (paul.smolders@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 6 PLA / 8 AST (ma, do en vr)


Dennis Bijkerk (dennis.bijkerk@debasisfluvius.nl)
Leerkracht groep 8 FLI (ma, di, wo, do en vr)