Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren
Ouderportaal

Het Team

Directie


Rob Lingier (rob.lingier@floresonderwijs.nl)
Directeur (ma, di, wo, do en vr)

Ondersteuning


 Annemiek van der Leer (annemiek.vanderleer@floresonderwijs.nl)
Intern begeleider (ma, di, wo en vr)


Priscilla Vieane (priscilla.vieane@floresonderwijs.nl)
Administratief medewerker (di en vr)


Anita Jansen (anita.jansen@floresonderwijs.nl)
Administratief medewerker (di en do)

Jaap Meijer (jaap.meijer@floresonderwijs.nl)
Conciërge (ma en do)


Maud Husken (maud.husken@floresonderwijs.nl)
Vakleerkracht gym (ma en wo)

Leerkrachten

 
Caroline Zwanenburg (caroline.zwanenburg@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 1/2 KAN (ma, di, wo, do en vr)


Claudia van de Ree (claudia.vanderee@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 1/2 KIK (ma, di, wo, do en vr)


Anke van Hout (anke.vanhout@floresonderwijs.nl)
Onderwijsassistente groep 1/2 KAN / 1/2 KIK (ma, di en do)


Marlies de Wijs (marlies.dewijs@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 3 TUL (ma, di, wo en vr)


Martine Roerdink (martine.roerdink@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 3 TUL (do) en ondersteuning (wo en vr)


Esmée Hoffmann (esmee.hoffmann@foresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 4 MAD (ma, di, do en vr)


Anja Wils (anja.wils@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 4 MAD (wo), 5 MAR (do en vr) en ondersteuning (di)


Viola Houtriet (viola.houtriet@
floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 5 MAR (ma, di en wo)


Rosanne van der Stap (rosanne.vanderstap@
floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 6 PLA (ma, di en wo)


Marco van den Bovenkamp (marco.vandenbovenkamp@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 6 PLA (do en vr), 7 RAK (wo) en ondersteuning (ma)



Patricia van Kalkeren (patricia.vankalkeren@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 7 RAK (ma, di, do en vr)


Madelon Schouten (madelon.schouten@
floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 8 AST (di, wo, do en vr)


Valerie Gruizinga (valerie.gruizinga@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 8 AST (ma)


Dennis Bijkerk (dennis.bijkerk@floresonderwijs.nl)
Leerkracht groep 8 FLI (ma, di, wo, do en vr)


Paul Smolders (paul.smolders@
floresonderwijs.nl)
Leerkracht en ondersteuning


Erlinga Hoenderboom (erlinga.hoenderboom@floresonderwijs.nl)
Leerkracht en ondersteuning